!once vatan

Biraderler Cabaret, Büyük İlgi Görüyor

Biraderler Yapım’ın kurucusu oyuncu, yapımcı ve yönetmen Arda Aydın'ın kaleme aldığı müthiş eğlenceli gösteri Biraderler Cabaret, herkesi büyülemeye devam ediyor. Biraderler Cabaret, bir oyundan daha fazlası... Bir müzikal tadında hatta bir konser repertuvarlarını da aratmayacak türde. Herkesi kendine hayran bırakan bu gösteri, dördüncü sezonun ilk gösterimini 4 Eylül’de 42 Maslak İninal Espor Arena’da yaptı. Bizler de geçtiğimiz hafta izlediğimiz gösteri sonrasında Arda Aydın ile bir araya gelip hem Biraderler Cabaret’yi hem de diğer projelerini konuştuk.
Önce Vatan Gazetesi

https://www.oncevatan.com.tr/roportaj/biraderler-cabaret-buyuk-ilgi-goruyor-h144018.html

Arda Aydın bu sezon doludizgin!

Şehir Tiyatroları'nın başarılı yönetmen ve oyuncusu olan Arda Aydın kapalı gişe rol aldığı "Ay Işığı Şamata"daki oyunu yanında kendi yapım şirketi Biraderler Yapım ile ortaya çıkardıkları "Bir Yaz Gecesi Rüyası" ve "İlelebet" ile geçtiğimiz sezonu hayli yoğun ve başarılı geçirmişti.

https://www.gecce.com.tr/haber-arda-aydin-bu-sezon-doludizgin

Anlaşılmaz Konuşmalar:

Yeterince dinlersen anlaşılır!

...Metin bu noktada başarısını kanıtlarken sahne üzerindeki dört oyuncu da en az iki oyun kişisine hayat vererek, insan olarak bizim sahip olduğumuz bakış açısına eleştiri getiriyorlar: İki yüzlü evliliklere, iki yüzlü korkulara, travmalara, anlayışa ve anlayışsızlığa ışık tutuyorlar.

"Anlaşılmaz Konuşmalar"; gerçek ile anlatılanın birbirine karıştığı, tutku ve sevginin bol bol sorgulandığı bu sahnelemesi ile anlaşılmazı anlaşılır kılan bir oyun ve geri planı görmek isteyenler için izlenmesi gerekenlerde bir numara!..

https://t24.com.tr/yazarlar/ezgi-gizem-gulumser/diyalog-karmasasi-yeterince-dinlersen-anlasilir,25453

ilelebet2
Anlaşılmaz Konuşmalar