OYUNLARI İZLEMEYE BEKLİYORUZ:

Biletler Biletix'te. Takvim için tıklayın.
Özel gösterimler, kuruma özel etkinlikler için bize ulaşın. Elif Derya 0 533 558 04 54

BİR YAZ GECESİ RÜYASI

9 Kasım 2017'de Uniq Hall’da sahnelenen Shakespeare’in ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ yeni sezonun yine en iddialı yapımlarından.

Dünyaca ünlü yönetmen Aleksandar Popovski ile tekrar sahnelere dönen oyunun başrollerini ise ödüllü oyuncular Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın paylaşıyorlar. İlginç akrobatik detayları, kırmızı kadife perdeleri ve sahne tekniğinde devrim yaratan orman efektiyle sergileniyor.

www.biryazgecesiruyasi.com

BİRADERLER CABARET

Tiyatro oyunu? Çok severiz. Müzikal? Bayılırız. Konser? Asla kaçırmayız. Gece bir kulübe gidip eğlenmek? Neden olmasın. Peki bunların hepsini bir yerde toplasak ve sunsak? Şahane olur. O zaman buna kabare diyebiliriz. Kabare kültürünün tüm gereklerini yerine getirmek üzere sahnedeki yerimizi aldık ve seyircilerimizi bekliyoruz. Ne dersiniz? İzlemek ister misiniz?

www.biraderlercabaret.com

İLELEBET: BİR ATATÜRK HİKAYESİ

Zamanın ötesinde bir lider ve fikir adamı Atatürk’ün yaşadığı bazı önemli olayları ince detaylarla seyirciye anlatan oyun, farklı üslubu ve belki de bir çok kişinin ilk kez duyacağı sözler ve ilk kez göreceği görsellerle, iz bırakan farklı bir yapım. Oyunda, 1924-1933 yılları arasında yapılan devrimler, değişim ve dönüşümlerin yaşandığı dokuz yıllık dönem ele alınıyor.
Oyunu İstanbul Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni ve Dramaturg Hilmi Zafer Şahin kaleme aldı. Modacı Arzu Kaprol, İlelebet’in kostüm tasarımını üstleniyor. Sahne Tasarımı Serna Arıcılar, Işık Tasarımı Murat Selçuk’a, oyunun müzikleri son dönemin başarılı kompozitör ve bestecisi Orçun Tekelioğlu’na ait. Oyuncu ve yönetmen Arda Aydın.

YENİ OYUN:
ANLAŞILMAZ KONUŞMALAR

Andrew Bovell'in Speaking in Tounges adlı oyunu sahnede. Çoklu anlatıcılı ve özünde gizemleri olan evlilik aldatmacası hakkındaki bu oyunda dokuz karakteri dört oyuncu yaşama geçirir. 

Çeviren: Ekin Tunçay Turan
Yöneten: Ali Gökmen Altuğ
Yapım: Biraderler Yapım
Oyuncular: Arda Aydın, Nilay Erdönmez, Fatih Sönmez, Neslihan Yeldan
Müzik: Orçun Tekelioğlu
Video, Görsel ve Afiş Tasarım: Baran Gündüzalp
Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter
Kostüm Tasarım: Onur Uğurlu
Yönetmen Yardımcısı: Melissa Benice, Jehat Kaplan
Süre: 2 saat 20 dk/ 2 perde
Yaş sınırı: 13+

DOĞAÇLAMA ÇOCUK OYUNU

Sen Yaz Ben Oynarım’da çocuklar için yapılan hiçbir iş çocukların katılımı olmadan başlamıyor ve bitmiyor.  Prensibimiz çok açık: Çocuğun metnini çocuk kendi yazar.

Oyun herhangi bir yerde geçebilir. Uzaylılardan prenseslere, hayvanlardan meyvelere herkes kahramanımız olabilir. Biz şu anda konuyu ve kahramanları bilemiyoruz, o gün sahneye çıktığımızda dekorları da çizecek olan izleyicilerimiz belirliyor.Sezonda biletli oyun. Ayrıca özel etkinlik, kutlama ve okullarda.  4 – 15 yaş.

http://cgst.online/portfoy/

PENCERE

Pencere’de küçük yaşlarından itibaren tiyatro ve sanatın her disiplinine dair eğitim alan çocuk ve gençlerle Otizm tanılı çocuk ve gençlerin sahne performansını ve birlikte oynadıkları oyunu izleyeceksiniz. Kendilerine aykırı bir dünyada doğmuş olanların cesaretle, savaşmak zorunda kalmadan kendi haklarına kavuşmak için söylemek istediklerini sanatın iyileştirici gücüne inanarak söyledikleri bir performans.

“Pencere” otizm tanısı almış gençlerin yaşdaşlarıyla birlikte -farklı- olmak üzerine söylemek istediklerini tiyatro aracılığıyla sahneye taşıdıkları sıradışı bir iş. Birbirlerine tutunarak hayatta pencereler açan çocukları ve otizmin bir engel değil bir farklılık ve farkındalık olduğuna şahit olacaksınız.

http://cgst.online/ozel-proje/

PROVADAKİ PRODÜKSİYONLAR

TRAINSPOTTING

Yer altı edebiyatının en önemli yazarlarından biri olan İskoç yazar Irvine Welsh tarafından kaleme alınan Trainspotting,  doksanları kasıp kavurdu. 1996'da  sinemaya ünlü yönetmen Danny Boyle tarafından uyarlandı. Başrolündeki  Ewan McGregor'u ise filmdeki performansı unutulmaz kıldı.
Ve şimdi Arda Aydın Biraderler Yapım'ın yeni prodüksiyonu olarak yakında sahnede.

OLAGANÜSTÜ BİR SERGİLEME HAYAL EDİYORUZ. CANLI ÇİZİMLER - CANLI MÜZİK VE OYUN!

www.trainspotting.online